فرم ثبت سفارش

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار صادرات پودر کاکائو طبیعی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل پودر کاکائو طبیعینرخ عمده پودر کاکائو طبیعی درجه یک

در سراسر جهان، کشورهای بسیاری در زمینه تولید کاکائو و همچنین پودر کاکائو مشغول فعالیت هستند که از این جمله می توان به برخی از کشورهای آفریقایی و آمریکایی اشاره نمود. این محصول همواره از طریق برخی واسطه ها به کشور وارد می گردد و سپس از ایران به کشورهای دیگر و عمدتا به کشورهای همسایه یعنی عراق و افغانستان ارسال می شود. چنانچه تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری درباره بازار صادرات پودر کاکائو طبیعی درجه یک، کسب نمایید، با ما همراه باشید.بازار صادرات پودر کاکائو طبیعی درجه یک

معرفی کامل پودر کاکائو طبیعی

معرفی کامل پودر کاکائو طبیعی

با شنیدن اسم کاکائو، ناخودآگاه به یاد طعم بی نظیر شکلات ها و کیک های کاکائویی، شیرکاکائو و … می افتیم. همانطور که میدانید برای تهیه همه این موارد از پودر کاکائو استفاده شده است.

به طور کلی انواع پودر کاکائو که در بازار موجود است به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: پودر کاکائو طبیعی و پودر کاکائو داچ پروسس. در این مطلب می خواهیم به معرفی مختصر پودر کاکائو طبیعی بپردازیم.

برای تولید پودر کاکائو، ابتدا میوه های درخت کاکائو را برداشت نموده و دانه های داخل آن را آماده می نمایند. این دانه ها را پس از بو دادن، به صورت یک مایع خمیری در می آورند. سپس کره کاکائو را از این خمیر استخراج می کنند. چیزی که باقی می ماند پودر کاکائو است.

پودر کاکائوی به دست آمده در این مرحله اگر تحت هیچ فرآیند فیزیکی یا شیمیایی دیگری قرار نگیرد، پودر کاکائوی طبیعی است.

این پودر، عطر و طعمی بسیار قوی و خاصیت اسیدی دارد. رنگ آن نسبت به پودر کاکائو داچ، روشنتر است و به علت اینکه، هنوز مقداری کره کاکائو در آن موجود می باشد، قیمت آن نسبت به نوع داچ گرانتر است.

نرخ عمده پودر کاکائو طبیعی درجه یک

نرخ عمده پودر کاکائو طبیعی درجه یک

قیمت پودر کاکائو در سال های اخیر، با افزایش نرخ ارز در داخل کشور، به مقدار زیادی افزایش یافته است. البته غیر از این مورد قیمت آن، به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • قیمت جهانی دانه های کاکائو: که در سال های اخیر با اندکی افزایش رو به رو بوده است.
  • برند محصول: از آن جا که کشورهای گوناگونی به تولید پودر کاکائو می پردازند، لذا این محصول با برندها و همچنین کیفیت های مختلفی در بازار موجود است که با قیمت های متفاوتی به فروش میرسند.
  • هزینه های جانبی: علاوه بر این موارد، هزینه های حمل و نقل نیز به قیمت آن می افزاید.

البته در بازه های زمانی ای از سال که میزان تقاضا برای این محصول افزایش می یابد، به عنوان مثال اواخر تابستان، می توانید آن را با قیمت کمتری نسبت به دیگر زمان ها تهیه نمایید.

نکته دیگر که حتما از آن مطلع هستید این است که نرخ عمده پودر کاکائو، یعنی هنگامی که این محصول در تناژ بالا خریداری شود بسیار کاهش می یابد.

آرزو عزیزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی امید شما را به خرید عمده با کیفیت ترین پودر کاکائو با بهترین قیمت دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *